Ana Sayfa Hakkımızda Ürünler   İletişim
   
 
 
Yatay Sürgülür İkili Transfer Baskı Makinası Kupa Bardak Transfer Baskı Makinası
Yüksek Presli Transfer Makinası Porselen Tabak Transfer Baskı Makinası
T-Shirt Transfer Baskı Makinası Şapka Transfer Baskı Makinası
 
   
YATAY SÜRGÜLÜ T-SHIRT BASKI ŞAPKA ve TABAK TRANSFER BASKI

Yatay sürgülü t-shirt transfer baskı makinası hidrolik baskı koluna sahiptir. iki adet baskı tezgahı ile baskı işlemlerinin daha hızlı yapılmasını sağlar. Dijital ısı ayarı/göstergesi ve numaratörlü süre ayarı bulunmaktadır. Aynı zamanda makinada iki adet Acil Durum Stop düğmeleri bulunmaktadır.

Şapka ve Porselen Tabak transfer baskı makinalarında dijital sıcaklık ayarı/göstergesi ve numaratörlü zamanlayıcı bulunmaktadır. Maksimum sıcaklık 400 °C, maksimum süre ise 1000 saniyedir. Transfer makinalarının giriş voltajı AC 220V'tur.


YÜKSEK PRESLİ TRANSFER BASKI MAKİNALARI

T-shirt transfer baskı makinalarında dijital sıcaklık ayarı/göstergesi ve dijital (veya numaratörlü) zamanlayıcı/göstergesi bulunmaktadır. Maksimum sıcaklık 400 °C, maksimum süre ise 1000 saniyedir. Baskı alanı 38 x 38 cm'dir. Transfer makinalasının giriş voltajı AC 220V, giriş gücü 2000W'tır.
KUPA TRANSFER BASKI

Fincan ve Kupa bardak transfer baskı makinasında dijital sıcaklık ayarı/göstergesi ve dijital zamanlayıcı/göstergesi bulunmaktadır. Maksimum sıcaklık 400 °C, maksimum süre ise 1000 saniyedir. Transfer makinalasının giriş voltajı AC 220V'tur.
   
 
Copryright 2008 Etkin Laser - Etkin Laser bir Birikim Grup İştirakidir.
Diğer İştiraklerimiz : Birikim Ofset - Birikim Promosyon - Etkin Promosyon - Etkin Kupa Plaket - Etkin Kristal - Etkin Laser